Powered by Smartsupp

Na našich webových stránkach používame súbory cookies. Niektoré z nich sú nevyhnutné, zatiaľ čo iné nám pomáhajú vylepšiť tento web a váš užívateľský zážitok. Súhlasíte s používaním všetkých cookies?

Multifunkčná dotyková jednotka EHT3

Ovládacia jednotka s dotykovým displejom EHT3 je vhodným ovládacím prvkom systému iNELS

 • Ovládacia jednotka s dotykovým displejom EHT3 je vhodným ovládacím prvkom systému iNELS v miestach, kde je požadované ovládanie viacerých zariadení. Jednotka nahrádza niekoľko ovládačov a umožňuje tak minimalizovať počet vypínačov na stene.
 • Ovládacia jednotka EHT3 je dostupná aj so skleneným rámčekom v čiernom alebo bielom prevedení a je tak súčasťou ucelenej sklenené radu iNELS jednotiek pre riadenie hotelovej izby (GRMS).
 • Jednotka EHT3 je primárne určená pre ovládanie hotelovej izby (Guest Room Management System), ale je možné ju využiť aj v iných projektoch ako multifunkčné ovládací panel ..
 • EHT3 ponúka užívateľsky prívetivé rozhranie pre ovládanie hotelovej izby, ktoré bolo navrhnuté tak, aby si hostia mohli veľmi jednoducho vytvoriť prostredie, ktoré im umožnia sa cítiť ako doma.
 • Grafické rozhranie je možné na základe konzultácie s výrobcom meniť a prispôsobiť ho tak konkrétnemu projektu hotela, kancelárske budovy alebo reštaurácie.
 • Z jednotky je možné nastavovať teplotu (dostupná je aj verzia s možnosťou nastavovania rýchlosti ventilátora fancoil jednotky), svetelné scény, tienenie, hudbu a tiež je možné odovzdávať informácie "Do Not Disturb" a "Make Up Room".
 • Jednotka umožňuje ovládanie hlasitosti, voľbu stanice internetového rádia z prehrávača LARA Radio a tiež mož nosť voľby TV kanálu.
 • Informácie "Do Not Disturb" a "Make Up Room" o stave izby je možné vizualizovať na sklenenej čítačke kariet GHR3-11 alebo sklenenom Infopaneli GDB3-10, ktorá je umiestnená na chodbe pri vstupe do izby, a tiež je možné tieto informácie zasielať priamo na recepcii a informovať tak personál.
 • EHT3 disponuje 3.5 "farebným dotykovým displejom s pomerom strán 3: 4. Základné rozlíšenie displeja je 240 x 320 bodov. Farebná hĺbka je 16.7 milióna farieb (24 bitová farba, True Color).
 • Pomocou snímacej dotykovej plochy je možné ovládať tlačidlá a symboly na obrazovke jednoduchým ľahkým dotykom prsta. Jednotlivé symboly na obrazovke sú pri "stisku" animované podľa priradeného výstupu v systéme.
 • EHT3 je dizajnovo koncipovaná do rady prístrojov LOGUS90 (EHT3 však nemožno násobiť do vícerámečků s ostatnými prístrojmi v tomto dizajne) a je určená pre montáž do inštalačnej krabice.

Materiály k stiahnutiu

Zákaznícke centrum

Infolinka:

+421 376 586 731
elkoep@elkoep.sk

Technický poradca

+421 915 708 569 - západ
+421 908 701 381 - východ
elkoep@elkoep.sk