Powered by Smartsupp

Na našich webových stránkach používame súbory cookies. Niektoré z nich sú nevyhnutné, zatiaľ čo iné nám pomáhajú vylepšiť tento web a váš užívateľský zážitok. Súhlasíte s používaním všetkých cookies?

LARA Rádio (rádio do steny)

Vaše internetové rádio vo vypínači

Kód: LARA-R

LARA konfigurátor                                 3D Model Lary s reproduktory

          

POPIS

LARA Radio je prehrávač hudby a internetových rádií - v rozmere vypínača v v dizajne LOGUS90 (sklo, drevo, kov…).

LARA sa využíva napr. pre ozvučenie kuchýň, kúpeľní, čakární, kancelárií, recepcií, vstupných hál, operačných sál či wellness priestorov.

V rámci pripojenia k internetu dokáže LARA prehrávať stream rádií, ktorých môže mať uložených až 40. Vyberať však možno z tisíc staníc z celého sveta, ktoré poskytujú údaje pre správne pripojenie.

LARA Rádio dokáže prehrávať obsah externého zdroja hudby, ktorým môže byť iPhone, chytrý telefón alebo napr. MP3 prehrávač. Toto zariadenie sa pripája do audio vstupu 3.5mm stereo jack, ktorý je umiestnený zospodu čelného panelu.

LARA Rádio ďalej prehráva audio súbory z centrálneho úložiska dát, na ktorom je nainštalovaný Logitech Media Server. Pri využívaní s úložiskom NAS je k dispozícii aplikácia LARA NAS App.

Ovládanie sa vykonáva dotykom na prednom paneli prístroja, infračerveným diaľkovým ovládačom.

LARA Rádio je vybavené OLED farebným displejom o veľkosti 1.5“ (základné informácie o prehrávaní hudby, orientácia v menu nastavení, atď.).

LARA Rádio má integrovaný zosilovač s výkonom 2 x 10 W, čo veľmi ulahčuje inštaláciu zariadenia v priestoroch, kde je tento výkon dostačujúci.

LARA Rádio je napájané prostredníctvom PoE s maximálnou úrovňou napätia 27 V DC / 1000mA. Výhodou je teda jeden kábel (UTP) pre napájanie i komunikáciu.

Pre LARA Rádio je pripravená celá rada príslušenstva.

 SCHÉMA ZAPOJENÍ                             MOŽNOSTI OVLÁDÁNÍ

       

 

Plná verzia aplikácie ZDARMA k stiahnutiu tu:

      

 

Video

Materiály k stiahnutiu

Zákaznícke centrum

Infolinka:

+421 376 586 731
elkoep@elkoep.sk

Technický poradca

+421 915 708 569 - západ
+421 908 701 381 - východ
elkoep@elkoep.sk