Referencie>Asociácia chytrého bývania

Asociácia chytrého bývania sa rozrastá

 

Asociácia chytrého bývania sa stále rozrastá ako do hĺbky - ponukou nových produktov a riešení súčasných firiem v asociácii, tak do šírky - o ďalších členov a partnerov. Do druhej polovice roka 2013 tak asociácia novo vstupuje so spoločnosťami Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o., 2N TELEKOMUNIKACE, a.s., ČSOB a.s..


Noví členovia svojim portfóliom produktov prispejú ku komplexnejšej ponuke konceptu "Chytrého bývania" už súčasných firiem:

 

Člen asociácie: 2N TELEKOMUNIKACE a.s.

2N je úspešná európská ICT spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou, zameriava sa na vývoj a výrobu telekomunikačných riešení.

Produktové portfólio tvoria dverné a bezpečnostné interkomy, IP systémy verejného ozvučenia, M2M riešenia a široké spektrum GSM/UMTS brán, LTE/UMTS routerov a telefónnych ústrední.

Tieto riešenia sú určené pre malé, stredné a veľké spoločnosti, systémových integrátorov a operátorov.

 

 

Člen asociácie: Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.  je svetová jednotka v oblasti technológií, ktoré otvárajú nové možnosti ľuďom na celom svete.

Vďaka neustálym inováciám a objavom, transformujeme svet televízie, chytrých telefónov, notebookov, tlačiarní, fotoaparátov, domácich spotrebičov, zdravotníckého riadenia, polovodičov a LED riešení.

 

 

Partner asociácie: ČSOB a.s.

Československá obchodná banka, a.s. pôsobí ako univerzálna banka v ČR i SR a poskytuje svoje služby všetkým klientským segmentom.

ČSOB neponúka len jednotlivé produkty, ale odporúča svojim klientom optimálne a komplexné riešenie finančných otázok spojených s bývaním. Od širokej ponuky hypoték a pôžičiek na najlepšie bývanie (pre občanov) až po ČSOB Program pre financovanie bytových družstiev alebo SVJ.

 
 
e-shopRýchly nákup priamo od výrobcu
ELKO EP Slovakia, s.r.o., Fraňa Mojtu 18, 949 01 Nitra