O nás>Aktuality>Päť ovládačov jednou ranou

Päť ovládačov jednou ranou

Jedna chytrá krabička, päť možností ovládania

Niekto má rád dolky, druhý zase holky a tretí oboje. Snažíme sa vyjsť v ústrety rôznorodým prianiam našich zákazníkov a tak naše hlavné produkty tvoríme stále viac multifunkčné, univerzálne. Práve chytrá krabička alebo tiež "Smart Box" je toho príkladom. Je jedným, univerzálnym prostredníkom komunikácie medzi spotrebičmi a najrôznejšími spôsobmi ovládania, ktoré by ste si pre kontrolu a ovládanie domácnosti mohli priať - či už sa jedná o smartfón, tablet, chytré hodinky alebo televíziu či počítač.

Chytrá krabička ponúka ovládanie podľa vašich potrieb. Na cestách môžete vzdialene ovládať vašu domácnosť zo smartfónu, pri športe priamo z chytrých hodiniek a ak si užívate domáce pohodlie, potom sa vhodne ponúka smart TV, tablet, počítač… Ovládanie je navyše možné z akéhokoľvek smart TV, ktorý má integrovaný webový prehliadač.

S chytrou krabičkou si môžete vytvoriť svoju "chytrú domácnosť" aj v existujúcej elektroinštalácii. Môžete si zvoliť, či chcete ovládať bezdrôtovo (bez akejkoľvek siete alebo internetového pripojenia) eLAN-RF-Wi-003 alebo pomocou dátovej siete (káblom LAN pripojeným do domácej siete) eLAN-RF-003.
Je dobré vedieť, že s eLAN nepotrebujete byť nutne pripojení k internetu, aby ste mohli z pohodlia domova ovládať všetky zariadenia. To už samozrejme neplatí pre vzdialený prístup.

Čo všetko môžete mať s chytrou krabičkou pod kontrolou?
Od regulácie vykurovania, merania energií, spínania spotrebičov, stmievania až po integráciu kamier. Kompletný prehľad získate na produktovej stránke tu alebo si ovládanie sami vyskúšajte s našou promo aplikáciou tu:
https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.elkoep.ihc_marfpromo.

So zakúpením chytrej krabičky neplatíte za aplikácie pre ovládanie nič navyše! Sú voľne dostupné k stiahnutiu tu.

 

 
e-shopRýchly nákup priamo od výrobcu
ELKO EP Slovakia, s.r.o., Fraňa Mojtu 18, 949 01 Nitra