O nás>Aktuality>Bezdrôtový systém iNELS boduje – získal prestížne ocenenie Vizionář 2015

Bezdrôtový systém iNELS boduje – získal prestížne ocenenie Vizionář 2015

Firma ELKO EP znovu ukázala, aké sú jej výrobky a služby kvalitné a vysoko cenené nielen laikmi, ale i odbornou verejnosťou. K oceneniu z roku 2013 si pridala ďalšie – za bezdrôtové meranie spotreby energií v systéme iNELS.

Už piaty ročník projektu Vizionáři 2015 mal za úlohu nájsť a oceniť najinovatívnejších podnikateľov a firmy uplynulého obdobia. ELKO EP v ňom bodovala už pred dvoma rokmi. 

„V roku 2013 sme si odniesli čestné uznanie odbornej poroty za technologický a spoločenský prínos v odbore svojej činnosti, teda v oblasti využívania nových technológií pre domov, rodinu, zamestnanie, bezpečnosť a zdravie. V tomto roku je tým víťazom Bezdrôtové meranie spotreby v rámci systému iNELS. Som tomu veľmi rád – cenu preberám ja, ale stojí za ňou všetci naši zamestnanci,“ hovorí jednateľ spoločnosti Jiří Konečný.

Do tohtoročného ročníka, rovnako ako predchádzajúceho, sa prihlásil rekordný počet subjektov. Odborná porota mala neľahkú úlohu vybrať tie naj. „Z niekoľko desiatok vysoko kvalitných inovatívnych počinov musela vybrať tie, ktoré sú skutočne vizionárske. Ukázalo sa, že u poroty výrazne bodovali firmy, ktoré sa rozhodli spojiť moderné technológie s tradičnými priemyselnými odvetviami,“ komentuje úlohu poroty jej predseda Pavel Švejda. 

Projekt Vizionáři 2015 sa uskutočnil pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu ČR.

Podzrite sa, ako Energy management funguje tu.

 
e-shopRýchly nákup priamo od výrobcu
ELKO EP Slovakia, s.r.o., Fraňa Mojtu 18, 949 01 Nitra