O nás

ELKO EP, s.r.o., Holešov | Predstavenie spoločnosti

Komplexné riešenie od jedného výrobcu

je český výrobca modulových elektronických prístrojov, je Vaším partnerom na poli elektroinštalácií už 20 rokov. Náš sortiment prešiel dynamickým vývojom, od prostej výroby klasických elektronických modulových prístrojov, cez vývoj a realizáciu bezdrôtového riešenia až k sofistikovanému systému inteligentnej elektroinštalácie vrátane riadenia multimédií v celom Vašom dome.

V poslednom roku sme sa tiež veľmi významne posunuli na poli vzájomnej komunikácie našich systémov, čo Vám prináša nespočetné možnosti a varianty elektroinštalácií šitých práve pre Vašu domácnosť. Veľkou výhodou a zásadným pilierom našej práce je vlastné vývojové zázemie, ktoré nám umožňuje okamžitú interakciu medzi Vami – zákazníkmi a nami. Operatívne ladíme všetky naše výrobky práve tak, aby vyhovovali nielen prísnym normám, ale hlavne ich užívateľom v bežnom živote.

Aktuálne intenzívne pracujeme na prepojení všetkých našich systémov a navrhujeme rôznorodé riešenia ako pre novostavby, tak existujúce elektroinštalácie. Každý z nás je zvyknutý na iný štandard a každý má možnosť ho posunúť ešte o etapu vyššie. Naviac prinášame tiež pestré portfólio ovládacích prvkov, či už máme na mysli ocenenú bezdrôtovú jednotku RF Touch, elegantné vypínače a zásuvky v jednotnom – nadčasovom designe, možnosť ovládania cez zabezpečovacie klávesnice, notebooky, smart telefóny, či iPADY. To všetko je možn

 
e-shopRýchly nákup priamo od výrobcu
ELKO EP Slovakia, s.r.o., Fraňa Mojtu 18, 949 01 Nitra